E-learning

Studentům nizozemštiny, kteří nemají čas na klasické jazykové kurzy, velmi doporučuji kurzy formou E-learningu. E-learning je efektivní interaktivní metoda, která se mi velmi osvědčila. Tato forma studia není vhodná pro úplné začátečníky. Doporučuji proto zvládnout základy (minimálně 10x60 minut) s lektorem.

 

Jazykové kurzy pro každou úroveň

Pokud svou jazykovou úroveň neznáte nebo si nejste jisti, můžete vyplnit můj rozřarovací test. Zdarma podle něj Vaši jazykovou úroveň určím a popřípadě doporučím vhodný studijní plán.

 

ROZŘAZOVACÍ TEST online k vyplnění

UKÁZKOVÁ LEKCE NA ÚROVNI B2
 

 

KLASICKÝ E-LEARNINGOVÝ PROGRAM

Pokud se přihlásíte do tohoto kurzu, dostanete každý týden jednu nebo dvě lekce (intenzitu si vyberete sami) nizozemštiny. Lekce obsahuje 5 - 7 stran speciálně připravených textů a cvičení k procvičení slovní zásoby, písemného projevu a dalších jazykových složek. Vyplněnou lekci zašlete do týdne na e-mailovou adresu Dutch For You.

Díky mým následným korekturám, komentářům a jazykovým tipům (minimálně 5 tipů v každé lekci) se budete neustále zlepšovat. Tento program je vhodný jako doplněk k jazykovým kurzům, ale i pro ty z Vás, kteří nemohou pravidelně docházet na lekce do jazykových škol a přesto se chtěji dále vzdělávat.

 

Ukázkovou lekci na úrovni B2 si můžeze stáhnout výše. Pokud mi pošlete e-mail, tak Vám ráda zašlu ukázkovou lekci na Vaší jazykové úrovni zdarma. Lekci Vám také zadarmo opravím, gramatiku vysvětlím, přidám jazykové tipy k dalšímu studiu. Tím budete mít jistotu, že Vám tato forma studia vyhovuje.

 

Cena 1 lekce: 15 euro (studenti si většinou předplácejí 10 lekcí)

Je možné platit i v korunách. Většina studentů však preferuje platbu v eurech, jelikož žijí - stejně jako já - v zahraničí.


 

MĚSÍČNÍ INTENZIVNÍ KURZ - CHALLENGE / VÝZVA!

Chcete-li se za jeden měsíc v nizozemštině výrazně zlepšit (až o jednu jazykovou úroveň!), nabízíme Vám unikátní intenzivní měsíční kurz. Každý pracovní den dostanete balíček jazykových cvičení. Díky každodennímu procvičování gramatiky a psaní textů se za měsíc výrazně zlepšíte.

Pro každou jazykovou úroveň nabízím odpovídající variantu. Procvičíte si mimo jiné nepravidelná slovesa, komplikovaný slovosled, spelling, zájmena, předložky, idiomatické vazby, rozšíříte si slovní zásobu atd.

Kurz zahrnuje:

  • Vstupní test, na jehož základě určím Vaši jazykovou úroveň.
  • Více než 100 stran gramatických cvičení, textů, poslechů a doplňovaček rozdělených do 20 lekcí (na každý pracovní den jedna lekce).
  • Korektury, komentáře a jazykové tipy k dalšímu studiu v každé lekci.
  • 60 minut na Skypu (možnost hodinové konverzace v nizozemštině nebo jazykového poradenství)
  • online poradnu - můžete mi kdykoli v průběhu programu poslat dotaz e-mailem a během krátké doby zodpovím Vaše otázky týkající se nizozemštiny a probírané látky.
  • Závěrečný test, ve kterém si ověříte nabyté znalosti a posun v jazykové úrovni.

 

Cena: 225 euro
 


Máte-li zájem o E-learningové programy nebo jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat na e-mailové adrese: dutch4everyone@gmail.com

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Anna Phillips - Dutch For You online
Skype: DutchForYou

Mám zájem o ukázkovou lekci