Na základě Vašich dotazů se pokusím odpovědět na nejčastější otázky. 


1. DOTAZ: Jak mám určit svou jazykovou úroveň?
ODPOVĚĎ: Stačí vyplnit rozřazovací test, který najdete ZDE. Test zdarma vyhodnotím, určím Vaši jazykovou úroveň a poradím s volbou optimálního studijního programu.


2. DOTAZ: Co je to E-learning?
ODPOVĚĎ: Pokud se přihlásíte do tohoto kurzu, dostanete každý týden jednu nebo dvě lekce (intenzitu si vyberete sami) nizozemštiny. Lekce obsahuje 5-7 stran speciálně připravených textů, gramatických cvičení a materiálů k procvičení slovní zásoby, písemného projevu a dalších jazykových dovedností. Vyplněnou lekci student zašle do týdne na e-mailovou adresu Dutch For You. Díky následným korekturám a komentářům v češtině se budete neustále zlepšovat.


3. DOTAZ: Kdy je možné s výukou začít?
ODPOVĚĎ: S E-learningem můžete začít v podstatě okamžitě. SMS-learning začíná vždy první den v měsíci. Výuku na Skypu je nutné domluvit individuálně, začátek kurzu bývá většinou do týdne.


4. DOTAZ: Je možné se s pomocí E-learningu připravit na jazykovou zkoušku?
ODPOVĚĎ: Ano, díky kombinaci E-learningu a hodin/konzultací na Skypu je možné se s Dutch For You připravit na jazykové zkoušky (CNaVT a Het Staatsexamen NT2).


5. DOTAZ: Jak často budu dostávat elektronické lekce?
ODPOVĚĎ: To záleží jen na Vás. Standardně lekce zasílám jednou týdně, ale jsou i studenti, kteří dostávají 3 nebo 5 lekcí týdně. Tito studenti se většinou intenzivně připravují na jazykovou zkoušku či pracovní pohovor.


6. DOTAZ: Potřebuji k E-learningu učebnici?
ODPOVĚĎ: V rámci E-learningu nepotřebujete žádné vlastní studijní materiály. Pokud si objednáte lekce na Skypu, všechny materiály Vám vždy zašlu předem na e-mail. Nemusíte si tedy žádné učebnice pořizovat.


7. DOTAZ: Za jak dlouho se naučím nizozemsky?
ODPOVĚĎ: Obecně lze říci, že pokud studujete na Skypu a máte alespon 2 lekce týdně, můžete během půl roku postoupit až o jednu jazykovou úroveň. Začátečníci se tedy během ročního studia mohou dostat na úroveň A2. Zájemci, kteří se studiu chtěji věnovat inzenzivněji, se mohou zlepšit ještě rychleji. Záleží na frekvenci zasílání lekcí E-learningu a počtu hodin na Skypu.


8. DOTAZ: Je E-learning vhodný i pro úplné začátečníky?
ODPOVĚĎ: Ano, v kombinaci s hodinami/konzultacemi na Skypu nebo jako doplňek ke klasickým kurzům. Začátečníkům doporučuji zvládnout základy s lektorem (minimálně 10 lekcí na Skypu).


9. DOTAZ: Jak kurz zaplatím?
ODPOVĚĎ: Můžete platit bankovním převodem (v eurech popř. korunách) nebo službou PayPal. Fakturu posílám klientům na e-mail.


10. DOTAZ: V čem je program Dutch For You unikátní?
ODPOVĚĎ: Dutch For You nabízí distanční jazykové kurzy, díky kterým můžete studovat v pohodlí domova a kdykoli máte čas. Zároveň nejde o samostudium. Věnuje se Vám kvalifikovaná lektorka, která na koncept výuky a Váše jazykové pokroky dohlíží. Nemusíte tedy nikam dojíždět, platit za zrušené hodiny nebo studovat sami bez jistého výsledku.
 


Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Můžete mě kontatovat na: dutch4everyone@gmail.com.

 

Vyhledávání

Kontakt

Anna Phillips - Dutch For You online
Skype: DutchForYou